Професор економіки підкреслив головну загрозу для біткоїна — ForkLog UA

У віддаленій перспективі головною загрозою для першої криптовалюти є не квантові обчислення, а зміна моделі винагороди для майнерів. Про це заявив Лоуренс Уайт, професор економіки в Університеті Джорджа Мейсона.

За його словами, після видобуття останнього біткоїна, що відбудеться приблизно в 2140 році, основним джерелом доходу для майнерів стануть комісії за транзакції.

“Люди турбуються, що не вдасться залучити достатню кількість майнерів для забезпечення безпеки системи”, – попередив Уайт.

При цьому професор підкреслив, що на цей момент перша криптовалюта захищена від злому, оскільки атака на її мережу за допомогою квантових комп’ютерів не входить в інтереси майнерів.

Уайт вважає малоймовірним використання біткоїна як засобу платежу. Попри це, за його словами, інші криптовалюти, які “забезпечують більш стабільну покупецьку здатність”, могли б виконувати цю роль.

Нагадаємо, співзасновник Ethereum Віталік Бутерін під час сесії AMA заявив, що абстракція облікових записів здатна зробити акаунти користувачів квантово-стійкими

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.