Проєкт Clockwork на Solana оголосив про закриття — ForkLog UA

Засновник проєкту Clockwork на базі Solana Нік Гарфілд заявив, що він і команда відходять від «активного розроблення протоколу» і відключать його інфраструктуру 31 жовтня.

Джерело: X.

Стартап розробляв технологію автоматизації регулярних транзакцій на кшталт виплати заробітної плати за допомогою смарт-контрактів.

«Зрештою причина, через яку ми йдемо, – це просто альтернативні витрати. Ми, за загальним визнанням, бачимо обмежений комерційний потенціал у продовженні розробки протоколу, і у нас зростає особистий інтерес до вивчення нових можливостей», — написав Гарфілд.

За його словами, код протоколу залишається відкритим у вільному доступі. Розробники «повністю схвалюють» будь-які форки від охочих продовжити роботу над рішенням.

Згідно з Crunchbase, у серпні 2022 року стартап залучив $4 млн у межах раунду посівного фінансування за участю Multicoin Capital, Asymmetric і Solana Ventures.

На запитання одного з користувачів щодо можливості повернення грошей інвесторам Гарфілд відповів, що проєкт зберіг «значну частину коштів», але знадобиться час «перш ніж ухвалити те чи інше рішення».

Джерело: X.

Нагадаємо, у травні представники Solana Foundation заявили про інтеграцію однойменного блокчейну зі штучним інтелектом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.