Регулятор Сінгапуру завершив розробку правил для стейблкоїнів — ForkLog UA

Грошово-кредитне управління Сінгапуру (MAS) завершило роботу над нормативно-правовою базою, спрямованою на забезпечення високого рівня стабільності регульованих в країні стейблкоїнів.

Згідно з визначенням відомства, “стабільні монети” – це цифрові платіжні токени, створені для підтримання постійної вартості відносно однієї або декількох пов’язаних фіатних валют.

Нові правила Сінгапуру будуть застосовуватися до одновалютних стейблкоїнів (SCS), прив’язаних до сінгапурського долара або будь-якої валюти країн “Великої десятки”, що видані в юрисдикції.

MAS виділило кілька ключових вимог:

  • компанії повинні враховувати критерії складу стейблкоїнів та забезпечувати їх належне зберігання;
  • активи повинні бути забезпечені мінімальним базовим капіталом та мати додаткову ліквідність для зменшення ризиків неплатоспроможності;
  • організації зобов’язані виплатити власникам номінальну вартість активу протягом п’яти днів з моменту запиту на погашення;
  • емітентам потрібно розкривати повну інформацію користувачам, включаючи дані про механізм підтримання вартості токенів, права власників, а також результати аудиту резервів.

“Нормативна база щодо стейблкоїнів спрямована на полегшення їх використання як надійного цифрового засобу обміну, а також у ролі моста між традиційними та криптовалютними активами”, – заявила заступниця управління Хо Херн Шин.

Раніше Грошово-кредитне управління Сінгапуру пообіцяло виділити понад $110 млн на підтримку фінтех-рішень в країні, включаючи Web3.

В червні MAS представило звіт з результатами роботи в партнерстві з Банком міжнародних розрахунків над проектом Guardian. Ініціатива спрямована на вивчення відповідності токенізації та DeFi міжнародним стандартам.

Нагадаємо, у липні регулятор вирішив, що обслуговуючі користувачів з Сінгапура біткоїн-біржі повинні передати цифрові активи клієнтів в довірче управління.

Того ж місяця місцевий суд у справі з участю Bybit визнав стейблкоїн USDT майном, який може перебувати в довірчому управлінні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.