Ripple Labs виступила проти «необґрунтованої» апеляції SEC — ForkLog UA

Компанія Ripple Labs подала запит на відміну подання щодо проміжної апеляції SEC, оскільки не бачить юридичних підстав для оскарження рішення.

Дані: X.

На думку юристів Ripple, апеляція лише затягне процес і не сприятиме винесенню остаточного вироку. Вони також зауважили, що твердження регулятора про, на його думку, неправильне тлумачення тесту Хоуі щодо розподілу XRP не свідчить про будь-які розбіжності щодо основної юридичної норми.

«Не існує ніяких надзвичайних обставин, які б виправдовували відхід від правила, що вимагає вирішення всіх питань щодо всіх сторін перед поданням апеляції.», — заявив головний юрист компанії Стюарт Алдероті.  

Сторона захисту наполягає на тому, що оскаржити рішення можна лише після остаточного вироку. Наступне засідання за справою заплановане на весну 2024 року. 

В SEC поки що не прокоментували ситуацію. 

Нагадаємо, SEC і Ripple втягнуті в судову тяжбу з 2020 року. Комісія звинуватила компанію в незареєстрованому продажу цінних паперів у вигляді XRP на суму $1,3 млрд. Відповідачами за позовом також стали CEO Бред Гарлінгхаус і співзасновник Кріс Ларсен.

У липні 2023 року Суд Південного округу Нью-Йорка зробив висновок, що програмні продажі та інші розподіли токена XRP від Ripple не є пропозицією та реалізацією інвестиційних контрактів.

Після цього SEC подала апеляцію. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.