Розробник Pepe звинуватив колишніх членів команди в крадіжці $15 млн — ForkLog UA

Єдиний розробник мем-токена Pepe (PEPE), який залишився, розповів, що за крадіжкою 16 трлн монет (~$15 млн) стоять троє колишніх учасників команди проєкту.

25 серпня ончейн-дослідники звернули увагу, що мультипідписний гаманець PEPE знизив кількість необхідних підтверджень із 5 до 2 і перевів частину активів на децентралізовані біржі OKX, Binance, KuCoin і Bybit.

«З моменту свого створення PEPE, на жаль, страждає від внутрішніх чвар, коли частина команди є шкідниками, якими керують велике его і жадібність. Конфлікти виникали часто, і більша частина тих, хто брав участь у створенні монети, почала дистанціюватися через тиждень після запуску», — заявив розробник.

Представник проєкту вибачився за ситуацію, що сталася, і зазначив, що тепер тільки він контролює смартконтракти токена. За його словами, найближчими місяцями PEPE буде повністю децентралізовано.

Вкрадені монети становлять близько 4% від загальної емісії, а в мультисиг-гаманці залишилося близько 10 трлн PEPE. Ці токени переведуть на нову адресу, де вони «безпечно зберігатимуться доти, доки не виникне потреба їхнього використання або спалювання», пояснив програміст.

Розробник також запевнив, що активи та акаунт проєкту в X (раніше Twitter) перебувають у безпеці.

На тлі ймовірного шахрайства ціна PEPE впала майже на 20%. До моменту написання монета все ще утримується на позначці $0,00000087.

Годинний графік PEPE/USDT біржі Binance. Джерело: TradingView.

Нагадаємо, наприкінці квітня PEPE виріс у десятки разів, перетворивши деяких власників активу на мільйонерів.

У травні користувачі за добу внесли на біржі $46 млн у мем-токені. Тоді експерти попередили про ризики дампа монети.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.