Розробники біткоїна назвали шахрайським позов “псевдосатоші” — ForkLog UA

Заснований Джеком Дорсі правовий фонд Bitcoin Legal Defense Fund подав від імені 12 розробників Bitcoin Core клопотання до Високого суду Великої Британії з проханням скасувати позов самопроголошеного творця першої криптовалюти Крейга Райта і його компанії Tulip Trading.

Ідеться про справу від лютого 2021 року, у якій Райт вимагав повернути йому доступ до двох гаманців із ~111 000 BTC (~$2,88 млрд за курсом на момент написання), вкрадених нібито з вини співробітників Bitcoin Core. Одна з адрес пов’язана зі зломом криптовалютної біржі Mt.Gox.

Згідно з недавнім клопотанням, поданий Tulip Trading позов є шахрайським і, ймовірно, запитувані активи не належать компанії. Юристи наполягають на тому, щоб “псевдосатоші” довів своє право на володіння біткоїнами, перш ніж суд ухвалить остаточне рішення.

Згадані 111 000 BTC зберігалися на двох адресах – 12ib7 і 1FeeX – і немає жодних доказів, що Tulip Trading або Райт коли-небудь контролювали їх, зазначає сторона захисту.

“Доктор Райт має довгу історію шахрайських махінацій, фальсифікацій і нечесності (зокрема в судових справах цієї юрисдикції та на міжнародному рівні). […] ці розгляди є спробою Райта через Tulip Trading використовувати британські суди як інструмент обману. Це явно серйозні звинувачення, і вони не зроблені легковажно”, – йдеться в документі.

Самопроголошений Сатоші заявляє, що купив біткоїни наприкінці лютого 2011 року в російської біржі WMIRK. Однак він не зміг надати жодних доказів цієї угоди.

Крім того, у Bitcoin Legal Defense Fund наголосили, якщо Райт справді є власником адреси, на якій зберігаються 79 957 BTC, це буде рівнозначно співучасті у зламі Mt.Gox.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.