SBF звинуватив Binance у витоку фінансових звітів Alameda — ForkLog UA

Представлений у ході судового розгляду документ від листопада 2022 року показує, що засновник FTX Сем Бенкман-Фрід (SBF) вважав Binance основним конкурентом і звинувачував її керівництво у витоку конфіденційної інформації до ЗМІ. Про це повідомляє The Block.

Зокрема, він звинуватив найбільшу за капіталізацією криптобіржу у витоку в CoinDesk балансового звіту Alameda Research.

2 листопада видання з посиланням на “приватний документ” повідомило, що дочірня торговельна фірма FTX знаходиться в потенційно небезпечному стані, оскільки більшу частину її забезпечення становить токен FTT.

“[Binance] злили баланс, написали про це у блозі, передали його CoinDesk, а потім публічно оголосили, що продають FTT на $500 мільйонів, одночасно закликаючи клієнтів побоюватися FTX,” – говориться в записці SBF.

Ймовірно, така послідовність подій справді послужила каталізатором краху FTX та Alameda, оскільки після нашарування FUD клієнти почали виводити гроші, а забезпечення не вистачало.

У тому ж документі Бенкман-Фрід назвав засновника Tron і радника HTX Джастіна Сана потенційним інвестором, але залишив позначку – “близький до [голови Binance] Чанпена Чжао”.

SBF також підкреслив у записці, що FTX “досить капіталізована, але не безкінечно ліквідна”. Однак у документі було посилання, згідно з яким з $12 мільярдів клієнтських коштів для виведення було доступно лише третина – $4 мільярди.

Раніше колишній програміст Alameda Адітья Баратвадж розповів, як фірма втратила не менше $190 мільйонів через недбале ставлення до питань безпеки. Багато працівників компанії стикалися з фішінгом та шахрайством.

Нагадаємо, напередодні колишня генеральний директор торговельної фірми Каролайн Еллісон виступила з показаннями в суді. Вона розповіла, що SBF планував стати президентом, а також поділилася списком речей, які його “дратували”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.