SEC відклала рішення щодо заявок на Ethereum-ETF — ForkLog UA

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) повідомила про перенесення рішення за запитами компаній 21Shares і VanEck на запуск спотового ETF на базі Ethereum.

Регулятор визнав «доцільним» відкласти розгляд заявок, щоб у нього було достатньо часу на вивчення питання.

Для 21Shares дату перенесли на 26 грудня, а для VanEck — мінімум до 25 грудня.

6 вересня ARK Invest і 21Shares направили в SEC пропозицію про запуск спільного спотового Ethereum-ETF. У разі схвалення інструмент надасть можливість прямого прийняття ризику на коливання ціни другої за капіталізацією криптовалюти з лістингом інструменту на CBOE BZX. Того ж дня аналогічний запит подала VanEck.

Старший біржовий аналітик Bloomberg Ерік Балчунас зазначив, що поки рішення щодо спотового Ethereum-фонду залишається в підвішеному стані, ф’ючерсні інструменти на актив з «імовірністю в 90%» з’являться на початку жовтня.

«Це будуть шалені перегони, хоча ставки будуть набагато нижчими, ніж на споті», — зазначив експерт.

Пізніше він повідомив, що SEC попросила афілійовані сторони оновити документи до вечора 29 вересня. Балчунас припустив, що Ethereum-ф’ючерси деяких компаній можуть вийти на ринок уже на початку наступного тижня.

У серпні ARK Invest і 21Shares направили пропозицію до Комісії на два ф’ючерсних ETF на базі другої за капіталізацією криптовалюти.

Нагадаємо, 27 вересня SEC відклала ухвалення рішення за кількома заявками на спотовий біткоїн-ETF від ARK Invest і 21Shares до січня 2024 року. Відомство також перенесло рішення щодо біржового фонду від Global X Bitcoin Trust до листопада 2023 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.