SEC звинуватила Binance.US у небажанні співпрацювати — ForkLog UA

Американський підрозділ Binance відмовляється від співпраці з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Про це регулятор повідомив у заяві для суду.

У відомстві уточнили, що компанія надіслала лише 220 матеріалів у рамках процедури розкриття інформації. При цьому багато з них являють собою «нерозбірливі скріншоти та документи без дат і підписів».

У SEC також зазначили, що платформа відмовилася надати основних свідків для надання свідчень.

«Компанія відповіла на запити про надання відповідних повідомлень категоричними запереченнями та відмовилася надати документи, що зберігаються під час її звичайної діяльності, стверджуючи, що цих документів не існує, тільки для того, щоб SEC пізніше отримала [їх] з інших джерел», — йдеться в заяві.

Крім того, Binance.US продовжує користуватися послугами свого партнера — кастодіального сервісу Ceffu, помітили представники регулятора. За їхніми словами, такі дії порушують минулі домовленості між сторонами про заборону виведення коштів за кордон.

5 червня SEC подала в суд на Binance та її CEO Чанпена Чжао. Комісія висунула 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів. 6 червня регулятор направив клопотання про заморожування цифрових активів американського підрозділу біржі.

9 червня користувачі платформи втратили можливість депонування доларів, що викликало продажі з боку охочих вивести кошти у фіаті. На тлі цього на платформі сформувався дисконт у котируваннях біткоїна в парі з доларом — показник досяг ~$2200 (7,3%).

17 червня SEC і Binance уклали угоду про клієнтські кошти в США. Платформа відновила виведення активів, проте в компанії попередили, що ситуація може змінитися.

У липні журналісти повідомили про відставку низки топменеджерів Binance, зокрема директора зі стратегії Патріка Гіллманна. Тоді ж стало відомо про масові скорочення в компанії, попередні повідомлення про звільнення Чжао назвав FUD.

На початку вересня стало відомо про відставку CEO Binance.US Браяна Шредера паралельно з масовими скороченнями. Слідом за ним філію покинули глави юридичного відділу Крішна Джувваді та відділу ризиків Сідні Маджаля, стверджує WSJ.

Нагадаємо, згідно з внутрішньою презентацією біржі, можливості зростання Binance.US обмежені через зв’язки бізнесу з Чжао і поточне нормативно-правове середовище.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.