SEC звинуватила До Квона в шахрайстві з проектом Chai — ForkLog UA

В оновленому позові проти До Квона SEC стверджує, що засновник Terraform Labs здійснював фейкові транзакції для партнерської платіжної платформи Chai.

Згідно з відомством, глави двох компаній вводили в оману інвесторів, демонструючи, що платежі здійснюються на блокчейні Terra. Насправді транзакції врегулювали “традиційно”, зазначив регулятор.

Серед доказів SEC доклала скріншот листування Квона з іншим співзасновником Terraform Даніелем Шином. Останній створив і очолив платіжну платформу.

“Я можу просто створювати фейкові транзакції, які виглядають реальними, за які стягуватимуться комісії. Ми можемо згорнути це в міру зростання Chai”, – йдеться в повідомленнях тодішнього CEO Terraform.

Шин у відповідь висловив стурбованість щодо того, що користувачі дізнаються про фальсифікацію операцій.

“Вся влада у тих, хто зможе довести, що це фальшивка. Тому я постараюся зробити це непомітним. Я не розповім, якщо ти цього не зробиш”, – заявив Квон.

Партнерські відносини між Terraform і Chai закінчилися 2020 року. Але, на думку SEC, співпраця тривала досить довго, щоб ефективно реалізувати схему обману.

За твердженням Комісії, інвестори купили LUNA та інші токени “на сотні мільйонів доларів”, вважаючи, що відповідні транзакції Chai виконувалися на блокчейні Terra.

У лютому SEC висунула Квону звинувачення в шахрайстві з цінними паперами. До останніх агентство віднесло LUNA і алгоритмічний стейблкоїн TerraUSD (UST).

Влада Південної Кореї з травня 2022 року розслідує крах екосистеми Terra, що став тригером падіння крипторинку.

У вересні прокуратура видала ордер на арешт Квона і ще п’ятьох співробітників Terraform. Колишнього CEO компанії в березні 2023 року затримали в Чорногорії. Слідом кримінальні обвинувачення проти нього висунула прокуратура США.

На думку корейських правоохоронців, засновнику Terraform може загрожувати кілька тюремних строків в обох країнах.

У березні влада Південної Кореї висунула кримінальні звинувачення щодо краху Terra і Шину. Раніше стало відомо, що Chai також перебуває під слідством через діяльність сервісу на основі прив’язаного до вони стейблкоїна КРТ від Terraform.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.