Сем Альтман отримав “золоту візу” Індонезії — ForkLog UA

Голова OpenAI та співзасновник Worldcoin Сем Альтман став першим одержувачем “золотої візи” Індонезії. Про це повідомляє Bloomberg.

Документ надає право перебувати в країні протягом 10 років. В імміграційному відомстві пояснили своє рішення “позитивною міжнародною репутацією” Альтмана, який “може принести користь Індонезії”.

“Золота віза” також забезпечує пріоритетний прохід через контроль в аеропортах, спрощені процедури в’їзду та виїзду, а також інші пільги.

В кінці серпня Індонезія запустила ініціативу для стимулювання економічного розвитку. Документ дозволяє іноземцям залишатися в країні на 5-10 років при “значних інвестиціях”.

За даними Bloomberg, вкладення $350 000 фізичною особою в акції місцевих публічних компаній, зберігальні рахунки або державні облігації забезпечать йому п’ятирічну “золоту візу”.

В червні Альтман відвідав Джакарту (столиця Індонезії), зауважили в агентстві. Проте невідомо, чи подав він заявку на отримання документа і які інвестиції в країну здійснив.

Worldcoin запустили 24 липня. Основний продукт проекту – протокол World ID – базується на доказах з нульовим розголошенням. Це мобільний інструмент для ідентифікації за допомогою сканування сітківки ока або номера телефону.

Раніше регулятори зацікавилися діяльністю Worldcoin в Великобританії, Франції, Німеччині та Аргентині. В Кенії робота проекту призупинена, а на складах компанії пройшли обшуки.

Нагадаємо, в серпні співзасновник Ethereum Віталік Бутерін отримав “золоту карту” Тайваню, яка надає можливість безперешкодного в’їзду в країну та право перебувати в ній понад 180 днів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.