ШІ-модель перемогла в конкурсі краси — ForkLog UA

Платформа для заробітку на публікації фото і відео Fanvue провела свій перший конкурс «Miss AI», фіналістами якого стали ШІ-персонажі. Про це пише Business Insider.

Fanvue дає змогу авторам публікувати платний контент для своїх підписників. На відміну від аналогічних сайтів на кшталт OnlyFans, майданчик дозволяє використання ШІ.

У квітні компанія оголосила про проведення «першої у своєму роді» програми винагород World AI Creator Awards (WAICA); «Miss AI» стала її частиною. Журі оцінювало учасниць за красою, технологією та впливом. 8 липня оголосили список переможців.

Перше місце: Кенза Лейлі

Переможниця конкурсу “Miss AI” Кенза Лейлі з Марокко, яка має понад 193 000 підписників в Instagram. Джерело: Instagram.

«Перемога в конкурсі „Miss AI“ ще більше мотивує продовжувати роботу з розвитку технологій штучного інтелекту. ШІ — це не просто інструмент, це перетворювальна сила, яка може зруйнувати галузі, кинути виклик нормам і створити можливості там, де їх раніше не було», — сказала Лейлі в подячній промові.

Вона отримає грошовий приз у розмірі $5000 від Fanvue, доступ до програми наставництва Imagine Education вартістю $3000 і PR-підтримку на суму понад $5000.

Друге місце: Лаліна

Друге місце на конкурсі “Miss AI” посіла Лаліна з Франції. Джерело: Instagram.

Авторка Лаліни прагне створювати дівчину, максимально наближену до людини, щоб вона мала реалістичний вигляд.

«Дякую! Я дуже рада опинитися в десятці найкращих на конкурсі „Miss AI“. Це багато значить, з нетерпінням чекаю наступних кроків», — сказала авторка персонажа.

За друге місце передбачена нагорода і підтримка на загальну суму $5000.

Третє місце: Олівія С

Олівія позиціонується як «ШІ-мандрівниця у великому реальному світі». Авторка моделі використовує Midjourney для створення фотографій і Adobe AI для їх обробки.

«Кажуть, краса в очах того, хто дивиться. WAICA — це можливість досліджувати нові межі цієї істини. Для мене велика честь бути частиною цього», — зазначив творець Олівії.

За третє місце покладено нагороду на загальну суму $2000.

Моделі, що потрапили в топ-10

Айана Рейнбоу з Румунії. Пропагує “любов і різноманітність у всіх формах”. Джерело: Business Insider.

Анна Керді з Франції. Прагне демократизувати ШІ шляхом “демонстрації його візуальних, текстових, аудіо та відео можливостей”. Джерело: Business Insider.

“Японсько-афро-бразильська художниця” Айлія Лу. Має глибоке коріння в бразильській культурі, створена із застосуванням промптів. Джерело: Business Insider.

Еліза Хан – позиціонується як “впливова особа в Бангладеші”. Захоплена тенденціями покоління Z і мріями про більш інклюзивний світ. Джерело: Business Insider.

Асена Ілік. Прагне показати, як можна стати впливовою людиною, “не продаючи секс”. Джерело: Business Insider.

Серен Ай називають першим послом бренду ШІ в Туреччині. У своєму контенті вона показує виконання роботи, в якій “домінують чоловіки”. Джерело: Business Insider.

Зара Шатаварі з Індії. Виступає за доступ до охорони здоров’я та просвіту мас з питань гормонального дисбалансу. Джерело: Business Insider.

Нагадаємо, у червні TikTok анонсував появу генеративних ШІ-аватарів творців контенту й акторів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.