Спільнота констатувала «смерть» Friend.Tech — ForkLog UA

Менш ніж через три тижні після запуску торгові показники активності нової Web3-соцмережі Friend.Tech різко пішли на спад. Учасники ринку заявили про «смерть» проєкту.

Джерело: X.

За даними DeFi Llama, 21 серпня комісії в протоколі досягли піку в $1,7 млн, але вже 26 серпня впали більш ніж на 87% — до $215 000.

Кількість операцій Friend.Tech також знизилася більш ніж на 90% — з 525 000 до 51 000, згідно з дашбордом Dune.

Кількість активних покупців і продавців теж різко впала — з максимумів у 5500 користувачів до 550 на поточний момент.

Покупатели и продавцы Friend.Tech. Данные: Dune.

Крім того, приплив коштів скоротився з $16,8 млн до $1,6 млн — майже на 90,5%.

Приток средств Friend.Tech. Данные: Dune.

Friend.Tech запустили 10 серпня в Ethereum-мережі другого рівня Base, яку підтримує біржа Coinbase. Це децентралізована соціальна платформа, інтегрована з X (Twitter), яка дає змогу токенізувати профілі учасників.

На думку ризик-менеджера Coinbase Лісандро Родрігеса, платформа «мертва» через «жадібність і погане виконання». Він також виділив проблеми ботів і поширеного шахрайства.

Джерело: X.

«До речі, технологія Friend.Tech була справді крутою ідеєю щодо надання людям можливості взаємодіяти з селебріті. Це був спосіб створити внутрішнє коло, де користувач міг би купити доступ і спілкуватися зі своїми улюбленими авторами. Однак структура платформи в кінцевому підсумку призвела до її занепаду», — додав представник Coinbase.

Нагадаємо, у липні проєкт Bluesky — децентралізована альтернатива X, яку підтримує співзасновник і екс-CEO соцмережі Джек Дорсі – закрив посівний раунд фінансування на суму $8 млн.

Friend.Tech — нова ера соцмереж чи проєкт-одноденка?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.