Суд відхилив апеляцію SEC у справі Ripple — ForkLog UA

Окружна суддя Аналіса Торрес відмовила SEC у задоволенні проміжної апеляції в розгляді проти компанії Ripple про часткове невизнання XRP цінним папером.

Суд визнав, що регулятор не надав достатньо доказів, а сама апеляція не зможе «істотно просунути остаточне припинення справи».

Наступне засідання призначено на 23 квітня 2024 року. Очікується, що сторони представлять досудові документи до кінця поточного року, зазначила Торрес.

«Перед кінцевою нарадою адвокати обох сторін і самі сторони мають зустрітися особисто протягом щонайменше однієї години, щоб обговорити врегулювання питання», — наголосила суддя.

У липні 2023 року суд Південного округу Нью-Йорка дійшов висновку, що програмні продажі та інші розподіли токена не є пропозицією і реалізацією інвестиційних контрактів. Після цього SEC подала апеляцію.

Після Ripple зажадала скасувати клопотання SEC, оскільки не побачила юридичних підстав для оскарження рішення.

Нагадаємо, SEC і Ripple залучені в судову тяганину з 2020 року. Комісія звинуватила компанію в незареєстрованому продажу цінних паперів у вигляді XRP на суму $1,3 млрд. Відповідачами за позовом також стали CEO Ripple Бред Гарлінгхаус і співзасновник фірми Кріс Ларсен.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.