TeraWulf з початку 2023 року подвоїла потужність майнінгу — ForkLog UA

Майнінгова компанія TeraWulf опублікувала звіт за другий квартал 2023 року, за підсумками якого її виручка зросла на 34% – до $15,5 млн.

Загальний хешрейт компанії підскочив на 67%, до 5,5 EH/s. За звітний період TeraWulf видобула на 70% більше біткоїнів, ніж за попередній квартал.

При цьому дохід у розрахунку на отриману першу криптовалюту збільшився на 21%, а вартість електроенергії знизилася на 15%.

Валовий прибуток майнера також збільшився до $10,3 млн порівняно з $6,5 млн кварталом раніше.

Згідно зі звітом, на кінець липня операційний хешрейт становив 4,7 EH/s, а в січні – 2 EH/s.

Генеральний директор TeraWulf Пол Прагер назвав дата-центр Lake Mariner у Нью-Йорку основним фактором майбутнього зростання. Компанія позиціонує підприємство як екологічно чисте з практично нульовим викидом вуглецю.

“У міру того, як ми наближаємося до третього кварталу, ми активно розширюємо наш об’єкт Lake Mariner на 60%, додаючи 43 МВт інфраструктури і 18 500 [майнерів] S19j XP останнього покоління”, – заявив глава TeraWulf.

Інший об’єкт TeraWulf – на атомній станції Nautilus у Пенсільванії – на кінець кварталу досяг потужності в 50 МВт при 1,9 EH/s. У планах компанії довести показник до 100 МВт.

За даними Investing, на момент написання акції компанії торгуються по $2,15, за минулу добу знизившись на 13,7%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.