Tether зупинила випуск USDT у мережах Kusama, Bitcoin Cash і Omni Layer — ForkLog UA

17 серпня компанія Tether, що випускає стейблкоїн USDT, припинила випуск активу в екосистемах Kusama, Bitcoin Cash SLP і Omni Layer.

“Якщо блокчейну не вистачає значної підтримки протягом тривалого періоду і немає ознак відновлення показників, його використання стає неефективним і може поставити під загрозу нашу безпеку”, – пояснили представники емітента.

Компанія продовжить викуповувати токени з цих мереж щонайменше протягом року. Користувачі також можуть обмінювати монети на USDT з інших блокчейнів через різні біржі.

Проєкт Omni був першим протоколом, який Tether використовував для випуску стейблкоїнів у мережі біткоїна. Компанія залишила за собою можливість переглянути рішення щодо цього проєкту в майбутньому.

Представники компанії наголосили, що, як і раніше, беруть участь у розвитку смартконтрактів RGB, які дають змогу вибудовувати 2 і 3 рівні поверх блокчейну біткойна.

“Ми твердо віримо, що RGB відкриє нову еру для криптовалют, смартконтрактів і цифрових прав, отримавши всебічну підтримку від основних гравців у нашій галузі. Коли USDT на RGB стане активним, світ побачить USDT на іншому високопродуктивному та масштабованому рівні Bitcoin”, – підсумували в Tether.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.