Trezor представив новий апаратний гаманець Trezor Safe 3 — ForkLog UA

Виробник апаратних гаманців Trezor представив нові гаджети: Trezor Safe 3, однойменний пристрій обмеженої серії з фокусом лише на біткоїні, та Trezor Keep Metal — рішення для резервного копіювання seed-фрази.

«Незважаючи на заслужену аксіому „не ваші ключі, не ваша криптовалюта”, лише 2% з 420 мільйонів користувачів вдаються до некастодіального зберігання. […] Очевидно, що необхідно навчати, як безпечно зберігати свої цифрові активи і пропонувати їм зручні продукти», — прокоментував у розмові з Decrypt голова Trezor Матей Жак.

Trezor Keep Metal. Дані: Trezor.

Trezor Safe 3 підтримує понад 7000 криптовалют і інтегрується з додатком Trezor Suite для здійснення різних операцій. 

В пристрої передбачений захищений від несанкціонованого доступу апаратний компонент (EAL6+). Він забезпечує додатковий захист від фізичних атак.

В разі втрати чи крадіжки Trezor Safe 3 його власники все ще можуть захистити активи за допомогою надійного пароля, який зберігається поза гаманцем.

За словами Жака, пристрій спрямований на нових учасників. Останні, за прогнозами компанії, в межах наступного бичачого ринку збільшать аудиторію крипторинку.

Trezor Keep Metal. Дані: Trezor.

Trezor Keep Metal призначений для відновлення seed-фрази. На відміну від паперу, який може використовуватися для запису seed-фрази, метал більш довговічний і витримує пожежі в будинках, удари снарядів та інші варіанти впливу.

Виготовлений з нержавіючої сталі аерокосмічного класу Trezor Keep Metal стійкий до корозії і має водонепроникне ущільнення, яке забезпечує захист від вогню, води, кислоти та ударів.

«Події останнього року показали, на які ризики йдуть люди, коли довіряють зберігання криптовалют централізованим біржам», — прокоментував Жак.

Trezor Keep Metal підтримує стандартні резервні копії як із 12, так і із 24 слів, а також сумісний з Shamir backup. Останній представляє собою стандарт безпеки, який дозволяє створювати декілька унікальних компонентів для відновлення приватних ключів.

З нагоди свого десятиліття компанія також випустить обмежений тираж у 2013 пристроїв Trezor Safe 3 з підтримкою лише біткоїну. Частина коштів, отриманих від продажу, буде витрачена на розвиток Trezor Academy — освітньої ініціативи з фокусом на цифровому золоті.

Нагадаємо, в кінці травня стартап у сфері кібербезпеки Unciphered виклав на YouTube ролик із взломом seed-фрази гаманця Trezor T.

Раніше продажі Trezor зросли на 900% на фоні суперечок щодо опції відновлення seed-фрази у конкурента Ledger, яка викликала неоднозначну реакцію у спільноті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.