Trust Machines запустила біткоїн-гаманець Leather — ForkLog UA

Web3-проєкт Trust Machines оголосив про запуск свого флагманського гаманця Leather після придбання і ребрендингу Hiro Wallet.

Згідно із заявою розробників, ініціатива спрямована на створення моста між блокчейном біткоїна і рішеннями другого рівня. Додаток уже підтримує функціональність більшості L2-мереж, включно з Ordinals і Lightning Network.

“Щоб донести біткоїн до мільярда користувачів, нам потрібно зробити його простим та інтуїтивно зрозумілим. Забезпечення довіри та безпеки за допомогою децентралізації є ключовим фактором нашого гаманця”, – додав генеральний директор і співзасновник компанії Муніб Алі.

Leather інтегрований з NFT-маркетплейсом Gamma, децентралізованими біржами ALEX і Velar, а також dapps Magic Eden, Rare Stamp, Ord.io, UniSat, On Chain Monkeys та іншими.

Як обрати біткоїн-гаманець?

До ребрендингу у Hiro Wallet було понад 375 000 завантажень і понад 100 000 активних користувачів на місяць.

У лютому 2022 року Trust Machines, яку заснували засновник блокчейн-стартапу Blockstack Муніб Алі та професор комп’ютерних наук Принстонського університету Дж. П. Сінгх, залучила $150 млн.

Мета проєкту – створити найбільшу екосистему на базі біткоїна і його блокчейна. Платформа заснована на технологіях Stacks від Blockstack, яка розробляє рівні смартконтрактів для мережі першої криптовалюти.

Нагадаємо, Robinhood додав у криптогаманець підтримку біткоїна та Dogecoin.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.