Відтік з криптовалютних фондів сповільнився на тлі зростання обсягів — ForkLog UA

Відтік коштів з криптовалютних інвестиційних продуктів з 26 серпня по 1 вересня скоротився з $168 млн (максимум з березня 2023 року) до $11,2 млн. Такі розрахунки наводять аналітики CoinShares.

image-595

image-595

Дані: CoinShares.

За останні сім тижнів інвестори вивели з криптопродуктів загалом $342 млн. З початку року зберігається чистий приплив у обсязі $165 млн.

“Великі коливання настроїв в значній мірі обумовлені надіями і страхами щодо регулювання цифрових активів”, – йдеться в звіті.

На підтвердження аналітики посилаються на очікування запуску біткоїн-ETF в США, які не виправдалися після перенесення рішень SEC з ряду заявок.

Торгові обсяги збільшилися до $2,8 млрд – 90% від середніх значень з початку року.

В біткоїн-фондах відбувся приплив після відтоку в $149 млн на попередньому тижні. Інвестори збільшили позиції в продукті на $3,8 млн.

Зі структур, які дозволяють відкривати шорт по першій криптовалюті, клієнти вивели $3,3 млн проти $4 млн в попередньому звітному періоді. Від’ємна динаміка тривала 19 тижнів поспіль. AUM за цей період впав на 48%, до $103 млн.

В продуктах на базі альткоїнів спостерігалася різнобічна динаміка. З Ethereum-фондів інвестори вивели $3,2 млн проти $16,8 млн на попередньому тижні.

Більш агресивні дії продавців припали на структури на базі Polygon ($8,6 млн). Solana-фонди, навпаки, залучили $0,7 млн. Приріст зберігся дев’ять тижнів поспіль, з початку року обсяг надходжень сягнув $26 млн.

image-596

image-596

Дані: CoinShares.

Нагадаємо, юридична перемога Grayscale у справі проти SEC змусила аналітиків Bloomberg підвищити ймовірність запуску біткоїн-ETF в США до кінця 2023 року до 75%. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.