Visa протестує можливості розрахунків USDC на Solana — ForkLog UA

Платіжний гігант Visa запустив пілотний проєкт, у межах якого мерчанти зможуть використовувати стейблкоїн USDC у мережі Solana.

2021 року компанія почала тестувати USDC в Ethereum у партнерстві з Crypto.com

Вибір Solana зумовлений швидшими та дешевшими транзакціями порівняно з блокчейном другої за капіталізацією криптовалюти.

Партнерами в проєкті стали компанії WorldPay і Nuvei. Вони виступлять одержувачами USDC з облікового запису Visa в емітента стейблкоіна Circle для взаємодії з мерчантами.

“Пілот демонструє, як об’єднання USDC з інноваціями Visa відкриває майбутнє платежів, комерції та фінансових додатків”, – заявив CEO Circle Джеремі Аллейр.

Голова криптовалютного підрозділу Visa Кай Шеффілд в інтерв’ю Fortune повідомив, що строки опрацювання переказу грошей до казначейства і з нього залишаться колишніми.

Топ-менеджер заявив, що в компанії усвідомили роль “стабільних монет”.

“Ми підійшли до того моменту, коли стало зрозуміло, що стейблкоїни можуть відігравати певну роль у платежах, вирішуючи реальні завдання”, – пояснив він.

Представник компанії підтвердив припинення співпраці з Binance з випуску криптовалютних карт на тлі регуляторних проблем біржі. Шеффілд не прокоментував питання щодо готовності повністю закрити партнерство з платформою.

Нагадаємо, раніше у Visa протестували блокчейн та CBDC для розширення можливостей агробізнесу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.