Віталік Бутерін засумнівався у стабільності криптополітики Гонконгу — ForkLog UA

Блокчейн-проєкти, які планують розширити операції в Гонконзі, повинні зважити рівень стабільності дружелюбності влади до криптоіндустрії. Про це заявив співзасновник Ethereum Віталік Бутерін, пише The Block.

У жовтні 2022 року Бюро фінансових послуг і казначейства спеціального адміністративного району Китаю заявило про пом’якшення обмежень щодо цифрових активів. Слідом на Гонконзький фондовій біржі почалися торги двох ETF із прив’язкою до ф’ючерсів на криптовалюти, які котируються у США.

У грудні акселератор G-Rocket оголосив, що допоможе відкрити в Гонконзі бізнес 1000 стартапам зі сфери Web3 у найближчі три роки.

Влада юрисдикції заклала в річний бюджет $6,4 млн на підтримку індустрії і висловила готовність прийняти криптокомпанії з усього світу. У липні уряд створив цільову групу з розвитку Web3.

«Якщо якийсь криптопроєкт хоче зробити Гонконг своєю домівкою, він хотів би мати певну впевненість, не тільки в тому, що до нього дружньо ставляться зараз, а й у тому, що так залишиться і через роки, коли відбудуться різні нормативні, політичні та інші види подій», — сказав Бутерін під час конференції Web3 Transitions у Сінгапурі.

За його словами, він слабо розуміє взаємодію Гонконгу з материковим Китаєм.

З 2017 року в КНР торги біткоїном та іншими криптовалютами на місцевих біржах оголошені поза законом. Пізніше влада тільки посилювала контроль над учасниками індустрії.

Бутерін зазначив, що зараз очевидно доброзичливе ставлення до галузі в Гонконзі.

«Але головне питання для мене і яке, як мені здається, ставить кожен, полягає в такому: наскільки стабільний цей рівень?», — додав він.

Співзасновник Ethereum підкреслив, що для нього подальша підтримка криптовалют владою юрисдикції є “ключовою змінною”, про яку важко судити.

Нагадаємо, за даними Bloomberg, Пекін прихильно ставиться до прагнення Гонконгу стати криптохабом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.