У Bernstein вказали на перспективи запуску різних крипто-ETF — ForkLog UA

Після схвалення SEC спотового біткоїн-ETF реєстрація аналогічного продукту на базі Ethereum не змусить себе чекати. Про це заявили аналітики Bernstein, пише CoinDesk.

Фахівці пояснили свою тезу схожістю ринкових структур інструментів на основі першої та другої за капіталізацією криптовалют.

Кандидатами на подальше розширення екосистеми крипто-ETF можуть стати продукти на базі Solana, Polygon і DeFi-токенів.

Індустрія управління капіталом отримає можливість для розширення бізнесу за рахунок зростаючого класу активів, вказали експерти.

На подібні міркування аналітиків наштовхнуло позитивне рішення судом США клопотання Grayscale Investments.

У червні Grayscale подали до суду на регулятора за відмову перетворити GBTC в ETF. Заявку в SEC на конвертацію продукту компанія надіслала в жовтні 2021 року.

Апеляційна інстанція зобов’язала Комісію переглянути своє рішення.

“Можливості крипто-ETF не обмежаться біткоїном і поширяться на безліч інших цифрових активів”, – спрогнозували аналітики.

Експерти припустили, що регулятор схвалить запуск спотового біржового фонду на базі цифрового золота на якомусь етапі з середини жовтня до середини березня. При цьому відомство зареєструє всі подібні пропозиції.

“Результати в судах (Ripple і Grayscale за два місяці), збільшені шанси на ETF і посилення інституційного інтересу позиціонують криптовалюту для безпрецедентного циклу, орієнтованого на капітал. Це відрізняє ситуацію від попередніх, які сформували роздрібні інвестори”, – підсумували фахівці.

Нагадаємо, що у Bloomberg підвищили ймовірність появи спотового біткоїн-ETF цього року до 75%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.