У Гонконзі затримали групу осіб за відмивання $15 млн через криптовалюти — ForkLog UA

Поліція Гонконгу здійснила 458 арештів у 314 справах щодо відмивання грошей на загальну суму майже $60 млн, з яких чверть пов’язана з цифровими активами. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно з заявою влад, розслідування діяльності злочинної групи тривало кілька місяців. Їх підозрюють у причетності до різних фінансових злочинів, включаючи телефонні шахрайства, онлайн-гемблінг, ставки та шахрайські інвестиції в криптовалюту.

Правоохоронці виявили кілька випадків, коли злочинці виманювали у жертв доступ до банківських рахунків, які потім використовувалися для відмивання незаконних доходів.

Розслідування показало, що з жовтня 2022 року по червень 2023 року злочинна група відмилла понад $15 млн, конвертуючи фіатні кошти в криптовалюту.

Загалом під час рейду було затримано 330 чоловіків і 128 жінок у віці від 15 до 82 років.

Деякі з затриманих самі стали жертвами шахрайства в сфері онлайн-знайомств або пошуку роботи за кордоном. Ймовірно, їх примушували займатися злочинною діяльністю, обіцяючи повернення вкрадених коштів.

Нагадаємо, поліція Сінгапуру повідомила про затримання 10 осіб під підозрою в відмиванні близько $700 млн, в тому числі з використанням цифрових активів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.