У Grayscale назвали схвалення спотового біткоін-ETF питанням часу — ForkLog UA

Поява спотового біржового фонду на основі першої криптовалюти — це скоріше питання «коли», а не «якщо», заявив головний юрист Grayscale Investments Крейг Салм. Про це повідомляє The Block з посиланням на його виступ у радіоефірі SiriusXM. 

Салм виразив оптимізм щодо запуску нового продукту, оскільки напередодні Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вирішила не оскаржувати судове рішення щодо перетворення GBTC (Graysscale Bitcoin Trust) в біткоін-ETF.

Юрист також заявив, що Grayscale проводить багато часу в Вашингтоні у рамках співпраці з владою для обговорення стратегії регулювання крипторинку. 

За його словами, в даний час законодавці розглядають два законопроекти: комплексний документ для всієї індустрії цифрових активів і окремий для стейблкоїнов. 

«Той факт, що у нас є два законопроекти, які пройшли через Комітет і передані до Палати представників, є дивовижним прогресом Вашингтона, якого ми ще ніколи не бачили в криптосфері», — відзначив Салм.

Раніше дисконт біткоін-траста від Grayscale Investments до чистої вартості активів зменшився до мінімальних з грудня 2021 року 15,87%. Каталізатором стали зростання очікувань щодо швидкого запуску ETF на основі першої криптовалюти. 

Екс-юрист SEC Джон Рід Старк виключив схвалення спотового біржового біткоін-фонду. Проте експерти Bernstein і колишній голова SEC Джей Клейтон оцінили шанси нової хвилі претендентів як високі.

У липні SEC прийняла до розгляду заявки на спотові біткоін-ETF від BlackRock, VanEck, Invesco, Fidelity Investments і WisdomTree. Пізніше до них приєдналася Franklin Templeton.

Поки регулятор не надав жодного схвалення на запуск спотових ETF на цифрове золото. Виняток Комісія зробила для схожих продуктів на основі фьючерсів на першу криптовалюту від ProShares і Valkyrie Investments.

Нагадаємо, 31 серпня SEC відклала прийняття рішення щодо кількох біткоін-ETF принаймні до середини жовтня. Наприкінці вересня регулятор переніс розгляд заявок на січень 2024 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.