У Сінгапурі пройдуть слухання про пов’язані з 3AC активи на $141 млн — ForkLog UA

Суд Сінгапуру розгляне спір між DeFiance Capital і фірмою Teneo, що представляє інтереси ліквідаторів криптофонду Three Arrows Capital (3AC), щодо статусу активів вартістю $141 млн. Про це пише The Block.

Процес відбудеться в Сінгапурі всупереч бажанню юридичної компанії. Справу про банкрутство 3AC запущено в суді Британських Віргінських Островів.

«Ми вітаємо рішення, оскільки воно гарантує, що важливі докази, які перебувають у цій юрисдикції, будуть доступні для цілей справедливого та ефективного розв’язання спору», — заявила Блоссом Хінг із Drew and Napier, що представляє DeFiance Capital.

Розбіжності стосуються активів, якими керував DeFiance Capital. Фонд був операційно незалежним від Three Arrows Capital, але входив до складу структури компаній.

Ліквідатори стверджують, що кошти мають зберігатися як частина майна 3AC і розподілятися між кредиторами. У DeFiance Capital наполягають, що активи мають розглядатися окремо і повертатися інвесторам фонду, згідно з судовими документами.

Йдеться про $115 млн у криптовалютах і у NFT, а також про 69 SAFE/SAFT-угод.

Ліквідатори кажуть, що загальна сума становить $141 млн, тоді як DeFiance Capital оцінює її більш ніж у $120 млн. Оцінки розходяться, оскільки згадані угоди важко оцінити.

Аналогічний спір також розглядається судом Британських Віргінських Островів. У результаті розгляд може йти паралельно і призвести до двох різних рішень з одного й того самого питання.

DeFiance Capital заснована 2020 року в Сінгапурі Артуром Ченом. Раніше компанія позиціювала себе як «субфонд» 3AC з іншим класом акцій. У DeFiance Capital були свої власні посадові особи та службовці, а його засновник мав автономію в ухваленні інвестиційних рішень. Фонд виплатив частину своїх комісійних за управління Three Arrows Capital у межах угоди.

У лютому 2022 року засновники 3AC Кайл Девіс і Су Чжу повідомили Чену, що мають намір переїхати в Дубай, запропонувавши до них приєднатися, згідно з судовими документами. Останній відмовився й ініціював виведення DeFiance Capital зі структури 3AC. Це призвело до створення в травні двох сінгапурських компаній.

У травні фірма надала 3AC кредит у розмірі $35 млн в USDC.

У червні Девіс і Чжу передали певні юридичні права щодо DeFiance Capital її новоствореним компаніям. 3AC також перевела криптовалютні активи та NFT — за винятком позикових коштів — в одну з фірм, що не входять до структури хедж-фонду. Міграцію не вдалося завершити до подання Three Arrows Capital заяви про банкрутство.

У липні 2022 року компанія дистанціювалася від 3AC і оголосила про свою операційну незалежність.

У березні 2023 року DeFiance Capital залучила «восьмизначну суму» інвестицій, згідно зі ЗМІ.

Нагадаємо, інформація про неплатоспроможність 3AC з’явилася на тлі обвалу криптовалютного ринку і краху Terra.

У липні 2022 року користувач, який назвав себе кредитором ліквідованого хедж-фонду, повідомив, що загальна сума невиконаних зобов’язань Three Arrows Capital досягла $2,8 млрд.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.