YouTube випустив ШІ-інструмент для створення відео — ForkLog UA

Корпорація Google представила нові функції на базі штучного інтелекту, які прискорять створення контенту для YouTube.

До нового продукту входить експериментальна утиліта “екран мрії”, що дає змогу генерувати фони для коротких відео за допомогою текстового опису.

“Автори зможуть створювати нові, фантастичні налаштування для своїх Shorts, які обмежені лише їхньою уявою”, – заявив віцепрезидент з продукту YouTube Тоні Рід.

Компанія також представила бета-версію сервісу YouTube Create, який дає змогу редагувати та монтувати відео через мобільний застосунок на Android.

За допомогою штучного інтелекту користувачі зможуть легко додати у відео переходи, візуальні ефекти або субтитри. Інструмент надає додаткову можливість дублювання відео іншими мовами за допомогою технології Aloud.

Крім створення відео платформа має намір інтегрувати ШІ в систему рекомендацій. Уже наступного року компанія випустить YouTube Studio, який зможе використовувати нейромережі для аналізу переглядів і складання добірок під конкретного користувача.

Нагадаємо, у серпні CEO YouTube Ніл Мохан поділився планами щодо впровадження штучного інтелекту в музичну індустрію. Він наголосив на швидкому розвитку технології та розповів про принципи платформи з її інтеграції.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.