ЗМІ повідомили про блокування Ізраїлем крипторахунків ХАМАС — ForkLog UA

Кіберпідрозділ поліції Ізраїлю “Лахав 433” заморозив криптовалютні рахунки групи ХАМАС, які використовувалися для збору пожертв в соцмережах. Про це повідомляє The Times Of Israel.

Згідно з повідомленням, заблоковані адреси використовувалися з моменту початку збройного конфлікту 7 жовтня.

“Лахав 433″ співпрацює з Міністерством оборони, Шабаком і іншими спецслужбами для обмеження фінансування ХАМАСу. Для заморожування активів Ізраїлю також допомогла біржа Binance”, – говориться в матеріалі.

Представник платформи у коментарі для ForkLog не підтвердив пряму співпрацю з кіберпідрозділом. За компанією, “протягом останніх кількох днів команда працювала цілодобово в режимі реального часу, щоб підтримати поточні зусилля щодо боротьби з фінансуванням тероризму”.

“Використана нами інформація для визначення осіб, адрес і інфраструктури, пов’язаних з конкретними організаціями, базується на розвідувальних даних, наданих владою, і розроблених нами та нашими партнерами інструментах”, – пояснили в Binance.

За даними ЗМІ, влада Ізраїлю також співпрацювала з поліцією Великобританії, щоб дістатися до можливих рахунків терористів в банку Barclays.

Місцеве Web3-співтовариство виразило підтримку країні, заснувавши фонд Crypto Aid Israel для збору коштів на гуманітарну допомогу громадянам. За управління активами відповідає кастодіан Fireblocks.

До альянсу ввійшли: MarketAcross, Collider Ventures, CryptoJungle, Israel Blockchain Association та інші. З організацією співпрацюють численні банки і регулюючі органи, які забезпечать “міст” для переказу цифрових активів на традиційні рахунки.

Представники фонду підкреслили, що прийнята сувора політика, яка вимагає мінімум чотири з семи підписів для виводу коштів.

Згідно з ончейн-даними, користувачі вже відправили в фонд 0,1 BTC (~$2765 на момент написання) і 12,7 ETH (~$20 585).

Нагадаємо, в червні уряд Ізраїлю конфіскував кошти з криптовалютних гаманців, пов’язаних з фінансуванням групи “Хезболла” і спецпідрозділу КСІР “Кудс”.

За даними ЗМІ, з грудня 2021 року місцеві влади заблокували 189 облікових записів на біржі Binance, які, припускається, відносяться до груп ІГІЛ і ХАМАС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.