ЗМІ: влада Гонконгу заблокувала доступ до JPEX — ForkLog UA

Гонконзькі оператори зв’язку за вимогою уряду обмежили доступ до сайту та додатку біржі JPEX, що нещодавно зазнала краху. Про це повідомляє South China Morning Post.

За даними джерел видання, влада також попросить місцеві соціальні мережі видалити всі сторінки торгової платформи.

18 вересня JPEX призупинила роботу на тлі кризи ліквідності, а Комісія з цінних паперів і фьючерсів Гонконгу (SFC) ініціювала масштабне розслідування.

Незабаром поліція провела брифінг, на якому повідомила про 1641 скаргу від клієнтів щодо “застряглих” на біржі коштів на загальну суму 19 млрд гонконгських доларів ($152 млн). У рамках розслідування правоохоронці оперативно затримали вісім підозрюваних.

Наразі кількість затриманих зросла на трьох людей. Серед них, як повідомляють ЗМІ, 31-річний YouTube-блогер. Раніше влада затримала криптоінфлюенсера Джозефа Лама за його зв’язки з JPEX.

Під час слідства також допитали азіатську телезірку Джуліана Чунга, який був амбасадором платформи протягом року.

Джуліан Чунг у рекламі JPEX. Дані: SCMP. 

У відповідь на примусові обмеження в JPEX заявили, що SFC “необгрунтовано” заблокувала доступ до біржі.

“Навіть перед лицем такого притиснення та несправедливого поводження наша платформа продовжить працювати в звичайному режимі. Користувачі можуть увійти в нашу мобільну програму або працювати в веб-версії за допомогою VPN-програм”, – відзначили представники JPEX.

У іншому зверненні компанія продовжила тему реструктуризації в ДАО. Згідно з планом, користувачі JPEX зможуть конвертувати свої активи на платформі в “дивіденди зацікавлених сторін” в співвідношенні один до одного. Всього платформа розподілить токени управління на суму $400 млн.

Нагадаємо, у вересні Валютне управління Гонконгу попередило неліцензовані криптокомпанії від опису своїх послуг як банківських. Подібну рекламу регулятор розцінює як вводження клієнтів в оману.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.