A16z Crypto очолила інвестраунд Web3-стартапу IYK на $16,8 млн — ForkLog UA

IYK за підсумками посівного раунду фінансування залучив $16,8 млн від A16z Crypto та інших інвесторів. Стартап допомагає брендам створювати цифрові враження для своїх клієнтів.

Випускника a16z Crypto Startup School також підтримали 1kx, Collab Currency, Lattice Capital, Palm Tree Crew, Synergis Capital, Coop Records та інші інвестори.

IYK дає змогу брендам, музикантам і художникам створювати «цифровий досвід», допомагаючи їм винагороджувати клієнтів і шанувальників, а також залишатися на зв’язку зі своєю спільнотою.

Продукти стартапу включають NFC-чіп, який токенізує фізичні продукти та події, зокрема у форматі NFT. IYK також надає API-інтерфейси розробника і «модулі» для подальшого налаштування «вражень».

За словами команди, з моменту заснування 2021 року фірма залучила понад 100 творців із різних сфер, включно з модою, музикою та мистецтвом. Щоб зацікавити більше користувачів, IYK запускає платформу самообслуговування, яка допоможе формувати цифрові враження.

«Ми не прив’язуємо вас до типу чіпа, системи автентифікації або навіть до нашого домену», — розповів The Block співзасновник проєкту Раян Оуян.

За словами представника стартапу, це відрізняє його від конкурентів на кшталт Collect.ID і LNQ, які знайомлять зі своїм «досвідом» від першої особи, вимагаючи реєстрації або завантаження мобільного застосунку.

IYK — абревіатура від If You Know і скорочена версія IYKYK (If You Know You Know), пояснив Оуян. За його словами, користувачам важливо знати, що в той чи інший предмет на кшталт іграшки або одягу зашитий чип.

«Йдеться про „знання“ того, що існує цифровий всесвіт, у який власник може „телепортуватися“, взаємодіючи зі своїм фізичним продуктом. У віртуальний світ, який змінюється з часом і винагороджує за участь», — додав він.

Нагадаємо, заснована колишніми керівниками a16z crypto Web3-компанія Bastion закрила посівний раунд фінансування на $25 млн. Стартап має намір спростити процес впровадження фірмами технологій на основі блокчейну і залучення нових користувачів.

У другому кварталі Web3-стартапи залучили близько $1,8 млрд венчурного фінансування — показник знизився на 76% порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.