SEC відклала рішення щодо ще трьох заявок на біткоїн-ETF — ForkLog UA

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) перенесла ухвалення рішення щодо заявок на спотовий біткоїн-ETF від BlackRock, Invesco, Bitwise і Valkyrie. 

Компанії очікували почути відповідь регулятора до 16-19 жовтня, проте нова дата призначена на середину січня 2024 року. 

Біржовий аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт вважає, що рішення за заявками від Fidelity, VanEck і WidsomTree також пересунуть. Раніше SEC вже перенесла розгляд документації на запуск спотових біткоїн-ETF від ARK Invest і 21Shares.

На думку Сейффарта, відстрочка пов’язана з очікуваним «закриттям» уряду США, яке потенційно може відбутися 1 жовтня. Це порушить роботу фінансових регуляторів країни та інших федеральних агентств.

Обидва крила Конгресу — Палата представників і Сенат — не узгодили різні законопроєкти про фінансування діяльності влади. Тому законодавцям необхідно ухвалити 12 різних документів до початку жовтня, інакше їхню роботу буде зупинено. 

Інший експерт Bloomberg Ерік Балчунас розповів про чутки, що SEC звернулася безпосередньо до емітентів біржових фондів, чого раніше ніколи не траплялося.

Наприкінці серпня він підрахував, що ймовірність схвалення спотового біткоїн-ETF до кінця 2023 року становить 75%, а до кінця 2024 — 95%. 

«Хоча ми врахували перемогу Grayscale у наших попередніх шансах у 65%, одностайність і впевненість рішення перевершили всі очікування і залишили SEC дуже мало місця для маневру», — додав Балчунас. 

Нагадаємо, 27 вересня Комісія повідомила про перенесення рішення за запитами компаній 21Shares і VanEck на запуск спотового ETF на базі Ethereum.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.