Аналітик спрогнозував зростання домінування біткоїна — ForkLog UA

Індекс домінування першої криптовалюти може продовжити зростання, оскільки для багатьох відомих альткоїнів збільшуються ризики падіння цін. Таку думку в інтерв’ю CoinDesk висловив Маркус Тілен з Matrixport.

У понеділок, 18 вересня, ринкова частка біткоїна повернулася до позначок вище 50%.

Індекс домінування біткоїна (BTC.D). Джерело: TradingView.

Протягом понад двох років показник перебував у діапазоні 39-49%. Наприкінці червня домінування підскочило до 26-місячного максимуму в 52% після того, як компанія BlackRock, що управляє активами, подала в SEC заявку на запуск спотового ETF на базі цифрового золота. Слідом за інвестиційним гігантом пішли аналогічні запити від Valkyrie, Fidelity Investments, WisdomTree та Invesco.

Потенційне схвалення біржових біткоїн-фондів породило в учасників ринку надії на масований приплив капіталу в першу криптовалюту. Глава відділу досліджень Matrixport вважає, що цифрове золото відчуває «потенційний тиск покупців» через можливі лістинги ETF.

Водночас альткоїни перебувають під тиском, зазначив Тілен. Серед ризиків для сегмента він назвав розпродаж токенів збанкрутілої біржі FTX, зниження доходів протоколу Ethereum і майбутнє розблокування, яке дасть змогу венчурним інвесторам реалізувати монети.

«Цього року BTC досяг свого піка в липні, а ETH — у квітні. Усі ці заявки [на ETF] насправді не принесли користі ні альткоїнам, ні навіть ефіру», — сказав Тілен.

Макроаналітик Ноель Ачесон вказала на ще один сприятливий фактор для біткоїна — запропоновані Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка (NYFDS) правила лістингу для криптобірж. Зміни запроваджують суворіші норми для розміщення активів, водночас для цифрового золота не передбачено жодних регуляторних перешкод, підкреслила вона.

Нагадаємо, 18 вересня ціна біткоїна перевищила рівень $27 000.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.