Хестер Пірс натякнула на зміну криптополітики SEC — ForkLog UA

Комісарка SEC Хестер Пірс в інтерв’ю Cointelegraph дала зрозуміти, що поточна політика відомства щодо криптоіндустрії може зазнати змін.

За зізнанням Пірс, вона не очікувала, що Комісія буде настільки повільно шукати рішення щодо нормативної бази для цифрових активів, коли увійшла до її складу у 2018 році.

«Я не помітила особливих змін на краще. В агентстві достатньо людей, які досить багато знають про криптовалюту, чи то в FinHub, чи то в інших підрозділах. Є співробітники, які насправді дуже добре обізнані, і, думаю, за той час, що я там перебуваю, ситуація змінилася», — сказала вона.

За її словами, поки що не можна порівняти становище з впровадженням правил для індустрії з такими світовими лідерами процесу, як Швейцарія та Сінгапур.

SEC під керівництвом Гері Генслера піддається критиці з багатьох боків за підхід до регулювання криптовалют через правозастосовчі дії.

На момент написання відомство веде тяжби за цивільними позовами проти компаній Coinbase, Binance і Ripple. Раніше цього року претензії Комісії врегулювали великі біткоїн-біржі Kraken і Bittrex. У SEC також повідомили, що вивчають низку інших CEX і DeFi-протоколів на предмет порушення законодавства.

Пірс відмовилася коментувати будь-які судові справи за участю Комісії та закликала учасників індустрії звертатися до відомства щодо питань регулювання. Вона натякнула, що в SEC може статися «переворот у переконаннях» щодо пов’язаної з криптовалютами політики:

«Не ставте хрест на США. Це мине, як і плутанина. Сполучені Штати — гарне місце для розробки проєктів, і я хочу, щоб так і залишалося».

Водночас вона наголосила, що в спілкуванні з Комісією варто виступати з конкретними ідеями та шляхами, щодо яких необхідна нормативна ясність.

Нагадаємо, в липні Пірс заявила, що неоднозначність регулювання криптоіндустрії шкідлива для громадян США.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.