Аналітики зафіксували ознаки відновлення бичачого тренду — ForkLog UA

Довгострокові тримачі біткоїнів викуповують монети, які вони продали навесні короткостроковим інвесторам, що обіцяє позитивні перспективи у майбутньому. До таких висновків прийшли фахівці Bitfinex.

«Таку поведінку ходлери демонструють на початку бичачих ринків, коли вони швидко отримують прибуток від деякої частини своїх спотових активів, а потім знову накопичують їх після раптового обвалу або певного періоду спаду на ринку», — йдеться в документі.

За словами аналітиків, поточний період можна охарактеризувати як тимчасову капітуляцію — ринок перебуває в підвішеному стані після раптового зниження цін, коли сталося багато ліквідацій. У цей час часто відбувається обмін монет від короткострокових до довгострокових інвесторів.

Експерти вказали на цінову динаміку з початку тижня — спекулянти почали позбавлятися від придбаних на початку тижня монет після зростання ціни на 3%, що є «типовою для них поведінкою».

Свої висновки вони проілюстрували на графіку HODL Waves. Чорними прямокутниками виділені «хвилі» із строком утримання від двох до восьми років і більше, червоним — до трьох місяців.

Дані: Bitfinex, ChainExposed.

Аналітики також посилаються на дані CryptoQuant, які показують, що «група короткострокових тримачів перебуває в збитках, що призводить до відмови від тих самих монет, які вони раніше купили у ходлерів».

Дані: Bitfinex, CryptoQuant.

У інтерв’ю The Block аналітик Crypto Quant Адам Мурад звернув увагу на вивід ходлерами своїх монет з централізованих платформ. За його оцінками, після нещодавнього зростання ціни майже 10 000 BTC було переміщено на холодні гаманці.

У Bitfinex припускають, що довгострокові інвестори стали впевненішими в макроекономічних перспективах. Оцінка ґрунтується, зокрема, на останньому звіті про інфляцію, який не вплинув на небажання ФРС продовжити посилення жорсткості грошової політики на майбутньому засіданні 20 вересня.

Аналітики QCP Capital пов’язали відновлення біткоїна понад $27 000 у середу з чутками про перенесення початку розподілу коштів клієнтам Mt.Gox на 2024 рік.

Довірена особа японської збанкрутілої криптобіржі Mt.Gox Нобуякі Кобаяші зазначав, що у кредиторів компанії був час заповнити форму для отримання компенсації. до 10 березня 2023 року.

Припускалося, що процес має завершитися до 31 жовтня 2023 року. В даний момент у Mt.Gox знаходиться 142 000 BTC ($3,9 млрд), 143 000 BCH ($17,9 млн) і ¥69 млрд ($523 млн) — ~20% від суми вкрадених коштів.

«Ми вважаємо, що багато хто не розраховував на перенесення. Офіційне оголошення, безперечно, призведе до шортсквізу, ідентичного публікації рішення суду у справі SEC проти Grayscale», — пояснили вони.

Експерти QCP Capital зберегли ведмежий настрій стосовно цифрового золота в четвертому кварталі, посилаючись на можливе припинення фінансування роботи уряду США з 1 жовтня і зростання ціни на нафту.

Як орієнтир курсу у жовтні вони назвали $22 000. Сценарій може бути скасований при перевищенні відмітки у $32 000.

Дані: QCP Capital.

«При такому сценарії без полегшення політики ФРС акції, ймовірно, будуть падати, а разом з ними і криптовалюти», — висновок фахівців.

Раніше співзасновник BitMEX Артур Хейес допустив можливий короткочасний спад біткоїном нижче $20 000 з наступним новим биковим імпульсом. Однак у вересні він вказав на позитивні перспективи цифрового золота незважаючи на політику ФРС.

Нагадаємо, засновник Edelman Financial Engines Рік Едельман спрогнозував зростання ціни першої криптовалюти до $150 000 до літа 2025 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.