Біржа CoinEx підтвердила злам гарячих гаманців — ForkLog UA

Криптовалютна біржа CoinEx повідомила про «аномальні виводи» активів із кількох гарячих гаманців і запевнила користувачів, що їхні кошти в безпеці.

«Швидко усвідомивши серйозність ситуації, ми негайно створили спеціальну слідчу команду, щоб розібратися в питанні», — йдеться в заяві платформи.

За попередніми оцінками, інцидент зачепив кошти в ETH, TRON і MATIC. Точна сума втрат ще з’ясовується, але виведені кошти — дуже невелика частина майна CoinEx, підкреслила команда.

Напередодні експерти з ончейн-даних підрахували, що йдеться про несанкціонований відтік із платформи криптовалют більш ніж на $27 млн.

CoinEx заявила, що всі постраждалі користувачі отримають 100% компенсацію.

Для забезпечення додаткового захисту платформа призупинила депозити та виведення коштів «до повного прояснення ситуації».

«Ми урочисто обіцяємо, що детальний часовий графік і всебічний звіт про цей інцидент будуть представлені спільноті максимально швидко», — запевнила команда CoinEx.

Нагадаємо, у вересні зловмисники вивели з гарячих гаманців беттінгової платформи Stake активи приблизно на $41 млн. За даними ФБР, за зломом стоїть північнокорейське хакерське угруповання Lazarus Group.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.