Bitstamp призупинить стейкінг у США — ForkLog UA

Одна з найстаріших криптобірж Bitstamp наступного місяця призупинить програму стейкінгу для всіх користувачів зі США, повідомляє Blockworks.

«Користувачі продовжать отримувати винагороди до 25 вересня 2023 року, після чого всі залучені активи будуть виведені зі стейкінгу. Винагороди разом з основною сумою зарахують на основний баланс акаунтів Bitstamp. Зазвичай цей процес триває кілька днів, але може бути й подовжено залежно від стану мережі», — ідеться в листі біржі, що опинився в розпорядженні видання.

Представники компанії зазначили, що рішення ухвалено через несприятливе нормативно-правове середовище у США. Також у Bitstamp підкреслили, що інші функції платформи продовжать працювати в штатному режимі.

Раніше цього місяця біржа призупинила у США торгівлю сімома токенами, зокрема Polygon (MATIC), Solana (SOL), Near Protocol (NEAR), Axie Infinity (AXS), Chiliz (CHZ), Decentraland (MANA) та The Sandbox (SAND).

Нагадаємо, у лютому Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) визнала незареєстрованою пропозицією цінних паперів послуги стейкінгу платформи Kraken. Остання не визнала і не спростувала звинувачення, але погодилася закрити програму і виплатити $30 млн у якості штрафу.

З цієї ж причини інша американська компанія — Coinbase — призупинила сервіс стейкінгу в чотирьох штатах США.

Незадовго до цього SEC подала цивільний позов проти біржі, звинувативши її в незареєстрованій пропозиції цінних паперів у вигляді низки токенів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.