Аналітик спрогнозував зростання біткоїна до $50 000 напередодні халвінгу — ForkLog UA

Трейдер і аналітик Міхаель ван де Поппе оцінив тривалість поточної корекції в чотири-шість тижнів. За його розрахунками, подальше зростання підштовхне котирування цифрового золота до $50 000.

«Робіть, що хочете, але бик уже на горизонті. Залишилося протриматися всього чотири-шість тижнів, а потім ми підемо тільки вгору», — заявив він.

Фахівець обґрунтував свої розрахунки порівнянням циклів. Через халвінги вони демонструють хорошу порівнянність, пояснив він.

Аналітик виявив схожість поточної динаміки з подіями 2015-2016 років через появу великої групи нових учасників. У тому циклі перша криптовалюта подорожчала вдвічі відносно дохалвінгових значень.

Перенісши це співвідношення на сьогодні, ван де Поппе отримав діапазон $50 000-$55 000. Він припустив, що рух до нього може відбутися внаслідок схвалення біткоїн-ЕTF.

«До скорочення винагороди вдвічі залишається 250 днів, поточний період можна назвати остаточним відкатом перед продовженням бичачого ринку. Напередодні його відновлення ми можемо побачити [повернення до позначки] в $24 000», — вказав ван де Поппе.

Трейдер відзначив песимізм учасників ринку, особливо щодо альткоїнів. Розворот, як правило, відбувається, коли ніхто цього не очікує і ніхто не хоче цього бачити, підкреслив він.

З Ван де Поппе солідарний засновник BitMEX Артур Хеєс.

Нагадаємо, 12 грудня 2022 року Хеєс заявив про досягнення першою криптовалютою дна, а через п’ять місяців спрогнозував її нове ралі до 2024 року.

У липні 2023 року колишній CEO BitMEX додав, що до 2025-2026 року економіка ШІ становитиме до 50% від світового ВВП, на тлі чого біткоїн дістанеться до $760 000.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.