Blackdot винайшла тату-машинку для NFT — ForkLog UA

Компанія Blackdot представила автоматичний пристрій для татуювань, який наносить на шкіру зображення на основі невзаємозамінного токена (NFT).

Машинка використовує так звані «приховані тестові точки», щоб визначити характеристики клієнта. Ці точки порівнюються з базою даних Blackdot, щоб визначити ідеальне місце для нанесення NFT.

Автоматизована тату-машина Blackdot. Джерело: Blackdot.

«Художники завжди вражаються точності, з якою пристрій Blackdot може відтворювати їхні роботи. Наші точки в діаметрі близько 250 мкм (0,25 мм), і ми можемо наносити їх із хірургічною точністю, і ця комбінація дає змогу створювати надзвичайно докладні малюнки, які неможливо набити вручну», — заявив технічний директор компанії Ян Аздуд.

Варіанти дизайнів татуювань продають на маркетплейсі Blackdot. Компанія використовує технологію блокчейн для відстеження вже набитих татуювань. При цьому художники отримують роялті за кожен зроблений малюнок. 

У рамках ініціативи фірма залучила для співпраці генеративного художника Тайлера Гоббса, тату-майстра Омера Тунка та ілюстратора Джона Крейга. 

У Blackot вважають, що їхній новий продукт «здатний змінити культуру і ставлення людей до мистецтва, татуювань і самовираження». 

Компанія базується в Остіні (штат Техас) і наразі перебуває в пошуках інвесторів для подальшого розширення в США. За даними Crunchbase, 2021 року проєкт залучив $4,5 млн.

Нагадаємо, у вересні японський виробник електроніки Casio оголосив про запуск цифрових годинників під брендом G-SHOCK у форматі невзаємозамінних токенів на платформі Polygon в рамках партнерства з проектом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.