Bloomberg: Mastercard і Visa зупиняють співробітництво з Binance — ForkLog UA

Компанії Mastercard і Visa відмовляються від випуску платіжних криптовалютних карт для Binance на тлі регуляторних проблем біржі. Про це повідомляє Bloomberg.

Visa зупинила випуск спільних продуктів в Європі з липня, розповів агентству представник криптоторговельної платформи. Mastercard планує повністю припинити співпрацю з Binance у вересні.

Платіжні компанії відмовилися прокоментувати свої рішення.

У березні CFTC подала громадянський позов проти Binance. За думкою відомства, біржа порушила правила торгівлі деривативами, працюючи без відповідної реєстрації.

У червні претензії до Binance і її керівника Чанпена Чжао висунула SEC. Регулятор висунув загалом 13 обвинувань.

На тлі регуляторного тиску на біржу в США платформа зіткнулася з проблемами в Європі. Binance відкликала заявки на отримання ліцензій в Великобританії, Австрії, на Кіпрі і оголосила про вихід з Нідерландів. Управління фінансових послуг і ринків Бельгії наказало біржі припинити діяльність. ЗМІ повідомили про розслідування влади відносно філіала Binance у Франції.

Після санації в березні Signature Bank і ліквідації того ж місяця Silvergate Bank у підрозділу біржі в США виникли труднощі з банківським обслуговуванням. Платформа утримувала в цих установах доларові депозити клієнтів.

У травні Binance призупинила поповнення рахунків австралійських користувачів в місцевій валюті через дії постачальника послуг. Біржа також припинила ввод і вивід коштів в британських фунтах стерлінгів у результаті відмови від співпраці зі сторони Paysafe.

Фірма заявила про повне припинення обслуговування Binance з вересня. Платформа цифрових платежів Checkout.com також повідомила про вихід із співпраці з біржею.

Остання вирішила закрити сервіс Binance Connect (Bifinity), який працював з березня 2022 року. Продукт дозволяв мерчантам приймати криптовалютні платежі через системи Visa і Mastercard.

Ініціатива Binance Card була запущена біржею в рамках більш широкого поширення цифрових активів. Вона надавала можливість користувачам оплачувати товари і послуги у криптовалютах через платіжні картки.

Накануні біржа повідомила, що припинить підтримку продукту у країнах Латинської Америки і Близького Сходу. Згідно з повідомленням, це вплине на менш ніж 1% користувачів на відповідних ринках.

За даними Bloomberg, мова йде про Аргентину, Бразилію, Колумбію та Бахрейн. Крок пов’язаний з рішенням Mastercard. У платіжній компанії уточнили, що воно не стосується інших програм з учасниками криптоіндустрії.

Нагадаємо, у березні біткоін-біржа Bybit випустила дебетову карту в співпраці з Mastercard.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.