CEO Grayscale розповів про дії компанії після перемоги над SEC — ForkLog UA

У Grayscale не дійшли до чіткого розуміння щодо необхідності подання повторної заявки на конвертацію GBTC в ETF. Про це після рішення суду у справі проти SEC в інтерв’ю Bloomberg заявив CEO компанії Майкл Сонненшайн.

29 серпня суд у США задовольнив клопотання Grayscale Investments. Апеляційна інстанція зобов’язала Комісію переглянути своє рішення.

У червні керуюча активами компанія подала до суду на регулятора за відмову перетворити GBTC на ETF. Заявку в SEC на конвертацію продукту компанія надіслала в жовтні 2021 року.

У Bloomberg зазначили, що вердикт не означає, що запуск біткоїн-ETF гарантовано. В агентстві переглядають рішення, а в Grayscale поки не виробили позицію.

“Нам потрібно буде ознайомитися з остаточними процедурами, які випливають з наказу суду. Ми не знаємо, що буде сказано у висновку […] через 45 днів після вердикту”, – пояснив Сонненшайн.

Компанія надасть додаткову інформацію по змозі.

За словами CEO Grayscale, “не повинно бути ніяких додаткових підстав, на які покладалася SEC, щоб продовжувати забороняти цим типам продуктів надходити на ринок”.

Сонненшайн додав, що компанія не отримувала від регулятора пояснень з моменту винесення судом рішення.

29 серпня акції GBTC підскочили на 17%. Наступного дня котирування скорегувалися на 4%. Дисконт до NAV скоротився до 18%.

Згідно з аналітиком Джеймсом Сейффартом, дисконт не опуститься до нуля. Це буде можливо тільки після офіційної конвертації GBTC в ETF, коли зможуть почати працювати арбітражники.

У рамках інтерв’ю Соннешайн пообіцяв знизити розмір комісії в разі перетворення біткоїн-трасту на біржовий фонд.

Нагадаємо, що ціна біткоїну перевищила $27 500 на тлі рішення суду на користь Grayscale.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.