PancakeSwap інтегрувала L2-рішення Base — ForkLog UA

Некастодіальна біржа PancakeSwap додала підтримку третьої версії протоколу в Ethereum-мережі другого рівня Base, підтримуваної Coinbase.

Тепер на платформі доступні функції свопу і надання ліквідності, а незабаром з’являться фармінг.

Користувачі зможуть самостійно вибирати бажані пули з низьким прослизанням безпосередньо через протокол або інтерфейс криптобіржі. Комісія за транзакцію варіюється від 0,01% до 1%.

Серед переваг Base в PancakeSwap виділили “першокласну” безпеку і масштабованість. Також представники торгової платформи відзначили зручність розгортання фінансових додатків завдяки підтримці Coinbase.

“Використовуючи заходи захисту Base і сумісність з Ethereum, ми пропонуємо користувачам надійний і економічний торговий досвід. Крім того, інтеграція з екосистемою Coinbase надає можливість масового впровадження криптовалют, що робить її важливою віхою на шляху до створення більш інклюзивного DeFi-середовища”, – заявили розробники.

9 серпня Coinbase відкрила мейннет Base для публічного доступу. Незабаром після цього підтримку L2-рішення інтегрували платформи Velodrome, Compound, 1inch, Uniswap і Symbiosis Finance.

Наприкінці серпня Base обігнала за кількістю транзакцій інші мережі другого рівня, побудовані на програмному стеку Optimistic. Показник досяг піку на позначці 889 000, але потім почав поступово знижуватися.

Нагадаємо, раныше PancakeSwap додала підтримку мережі Linea.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.