Чотири китайські компанії запустили аналоги ChatGPT — ForkLog UA

30 серпня компанії з КНР – Baidu, Baichuan Intelligent Technology, SenseTime і Zhipu AI – запустили власних чат-ботів на основі штучного інтелекту (ШІ) після схвалення уряду. Про це повідомляє Cointelegraph.

Того ж дня ще 11 компаній отримали дозвіл на випуск ШІ-продуктів, включно з ByteDance, яка володіє TikTok, і Tencent Holdings.

Ernie Bot, нейромережа від Baidu, посіла перше місце в локальному рейтингу безкоштовних застосунків в App Store через 12 годин після офіційного виходу.

Китайці давно чекали аналог ChatGPT, оскільки влада заборонила використання нейромережі. Повідомляється, що держоргани також наказали місцевим соцмережам WeChat і Weibo обмежити доступ до технології OpenAI.

15 серпня у країні почав діяти закон про штучний інтелект, який вимагає попереднього схвалення Адміністрації кіберпростору Китаю (CAC) перед запуском відповідних продуктів.

До ухвалення документа компанії могли проводити публічні випробування своїх ШІ-розробок лише в обмеженому режимі. Тепер для фірм розширили масштаби тестувань і додали нові нормативні вимоги.

Нагадаємо, на початку року китайські регулятори наказали місцевим техгігантам не надавати доступ до ChatGPT через неможливість цензурувати відповіді.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.