Coinbase запустить торгівлю безстроковими ф’ючерсами — ForkLog UA

Криптобіржа Coinbase відкриє торгівлю безстроковими ф’ючерсами для роздрібних клієнтів за межами США. Про це повідомляють у блозі компанії.

Компанія у квітні отримала схвалення на роботу від фінансового регулятора Бермудських Островів, а в травні запустила сервіс для інституціоналів Coinbase International Exchange. У другому кварталі обсяг торгів ф’ючерсами на “міжнародній” платформі перевищив $5,5 млрд.

“Найближчими тижнями ми почнемо пропонувати відповідним клієнтам доступ до регульованих безстрокових ф’ючерсних контрактів через [платформу] Coinbase Advanced”, – підкреслили в компанії.

За даними американської фірми, близько 75% торгового обороту криптоактивів припадає на ринки деривативів.

За даними американської фірми, близько 75% торгового обороту криптоактивів припадає на ринки деривативів.

“Ми прагнемо співпрацювати зі світовими регуляторами високого рівня для створення регуляторного фреймворка, який дасть змогу криптотехнологіям безперервно стимулювати інновації”, – зазначили представники Coinbase.

Отримання біржею ліцензії в острівній юрисдикції стало частиною стратегії під назвою Go Broad & Go Deep. У її рамках платформа також оновила роздрібний сервіс у Сінгапурі, модернізувала призначений для користувача інтерфейс для клієнтів із Бразилії та вступила в переговори з Управлінням з регулювання фінансових послуг глобального ринку Абу-Дабі.

Нагадаємо, раніше засновник і CEO компанії Брайан Армстронг заявив про готовність покинути ринок США через “регуляторну невизначеність”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.