Конгресмени США погрожували судом голові SEC — ForkLog UA

Голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер виступив перед Палатою представників і зіткнувся з жорсткою критикою від конгресменів. Про це повідомляє The Block.

Політики розпитували посадовця про політику SEC щодо цифрових активів і уточнили строки схвалення біткоїн-ETF.

Голова комітету з фінансових послуг Патрік МакГенрі почав з запитання, чи є біткоїн цінним папером. Глава Комісії відповів, що перша криптовалюта не вважається таким, оскільки не відповідає тесту Хауі.

Раніше Генслер заявляв, що всі цифрові активи, крім біткоїна, можна класифікувати як цінні папери.

МакГенрі також загрожував чиновнику повесткою в суд за його “непрозорість” перед іншими відомствами та за його зв’язки зі збанкротувавшою FTX та її колишнім CEO Семом Бенкманом-Фрідом.

“Або ми знайдемо шлях вперед, за якого SEC визнає Конгрес рівноправним гілкою влади і почне реагувати на наші зауваження, або єдиний варіант – подати [судовий] позов”, – підкреслив член Палати представників.

Республіканець Том Еммер розкритикував Гері Генслера за його “глузливий” підхід до регулювання криптовалютної індустрії і вважає, що відомство намагається зконсолідувати владу в своїх руках, не думаючи про звичайних американців та майбутнє країни.

Председатель SEC знову підтвердив свою позицію, що більшість цифрових активів та криптокомпаній підпадають під вплив федеральних законів про цінні папери та додав, що галузь, як правило, не відповідає вимогам і є конфліктогенною.

Конгресмен Річі Торрес запитав Генслера, чи може покупка колекційних карток Pokemon бути транзакцією з забезпеченням і, отже, підпадати під дію законів про цінні папери. Супротивник відповів негативно.

Тоді Торрес запитав, як буде класифікуватися схожа угода, укладена через блокчейн. Глава Комісії подумав і попросив більше введення даних.

Члени Конгресу також залишилися незадоволеними затримкою створення спотового біткоїн-ETF. Напередодні слухань SEC відклала прийняття рішення щодо біржових фондів на базі першої криптовалюти і Ethereum.

Нагадаємо, в серпні член Палати представників Воррен Девідсон закликав відсторонити Генслера з посади керівника відомства через неудачну розгляд справи проти Grayscale. Йому передувала часткова поразка регулятора в справі проти Ripple.

Пізніше ЗМІ обвинувачували голову SEC в перетворенні відомства в “бананову республіку”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.