Де взяти витяг з Єдиного державного демографічного реєстру?

Єдиний державний демографічний реєстр, також відомий як ЄДДР, є інформаційною системою, яка надає можливість доступу до даних у електронній формі. Основною метою ЄДДР є забезпечення захисту, збереження, використання, обробки та поширення інформації про документи та особисті дані людини, які реєструються за допомогою цієї системи. Більше інформації на тему доступне за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-derzhavnyy-demohrafichnyy-reiestr/.

Єдиний демографічний реєстр: в якому випадку туди потрапляє інформація?

Єдиний державний демографічний реєстр (ЄДДР) дозволяє надати швидкий доступ до особистої інформації з метою передачі, видачі, анулювання, оформлення, обміну, недійсності, знищення або повернення документів. Крім того, ЄДДР використовується для збору даних про реєстрацію місця проживання чи перебування особи для потреб обліку.

Інформацію в ЄДДР можна внести в різних ситуаціях, зокрема:

  • при реєстрації актів цивільного стану;
  • при оновленні даних, якщо зазначені дані змінилися або не були включені до реєстру раніше;
  • за бажанням особи, якщо ці дані раніше не були внесені до реєстру;
  • після реєстрації місця проживання чи перебування.

Якщо дані вперше вносяться до Єдиного державного демографічного реєстру, проводиться ідентифікація та підтвердження особи, після чого система присвоює громадянину персональний номер запису, в якому зберігається інформація про цю особу, а також фіксується дата та час створення електронної форми.

Нові дані, що доповнюють або змінюють існуючі записи, включаються до ЄДДР окремими записами в хронологічному порядку. Кожному запису присвоюється індивідуальний номер. Всі дані, які зберігаються в реєстрі, є повністю конфіденційними, і держава приймає всі необхідні заходи для їх захисту й збереження.

У кого є можливість отримати інформацію з ЄДДР?

Українське законодавство передбачає різноманітні ситуації, в яких інформація з Єдиного державного демографічного реєстру може бути розкрита. Це стосується випадків, коли це необхідно з міркувань захисту прав людини, забезпечення безпеки та сприяння економічному розвитку країни. Крім того, розголошення інформації може мати місце лише за наявності згоди самої особи.

Будь-який громадянин України, чиї персональні дані знаходяться у Єдиному державному демографічному реєстрі, має право на отримання довідки, що підтверджує наявність його даних у державному реєстрі. Крім того, передбачена можливість отримання повідомлення про передачу цих даних з реєстру у випадку, якщо особа звернулася з відповідним запитом.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.