Зловмисник атакував сховища Harbor Protocol — ForkLog UA

19 серпня проєкт Harbor Protocol, який випускає міжмережевий стейблкоїн, зазнав хакерської атаки, унаслідок якої постраждали сховища stOSMO, LUNA і WMATIC.

Джерело: X.

Розробники не назвали суму вкрадених коштів. Однак, згідно з DeFi Llama, обсяг заблокованих у протоколі коштів з 15 серпня скоротився з $370 000 до $64 000.

«Команда старанно працює над оцінкою загальних понесених збитків, а також над розслідуванням дій зловмисників і відстеженням коштів», — заявили представники проєкту.

Аналітики поки не змогли ідентифікувати тип атаки. Докладний звіт про інцидент буде опубліковано після з’ясування деталей.

Проєкту вдалося виявити тільки одну пов’язану зі злочинцем адресу — comdex1sma0ntw7fq3fpux8suxkm9h8y642fuqt0ujwt5.

Harbor Protocol – це децентралізований застосунок, побудований в екосистемі Cosmos на базі смарт-контрактів CosmWasm. Платформа має власний кросчейн-стейблкоїн CMST і нативну монету HORBOR.

Користувачі можуть фармити нагороди шляхом блокування коштів у протоколі, а також генерувати ліквідність для проєктів за рахунок «стабільної монети».

Нагадаємо, у серпні невідомий атакував децентралізовану біржу Cypher на базі Solana і вивів близько $1 млн у криптовалютах.

Пізніше агрегатор прибутковості Zunami Protocol зазнав злому, унаслідок якого втратив цифрові активи на $2,1 млн.

Того самого місяця лендинговий протокол Exactly Protocol втратив понад $12 млн через уразливість у смарт-контракті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.