Екс-співробітник SEC виключив схвалення спотового біткоїн-ETF — ForkLog UA

Комісія не схвалить спотовий біржовий фонд (ETF) на базі цифрового золота з цілої низки вагомих причин. Такого висновку дійшов колишній юрист відомства Джон Рід Старк.

Джерело: X

Рід Старк послався на «блискуче викладені» некомерційною організацією Better Markets аргументи з цього приводу.

На думку експерта, ситуацію може змінити перемога представника від республіканської партії на президентських виборах. У цьому разі агентство стане набагато доброзичливішим до індустрії:

  1. SEC значно скоротить зусилля у правозастосовчій практиці, зосередившись в основному тільки на справах про шахрайство;
  2. Комісія стане більш сприйнятливою до схвалення спотового біткоїн-ETF і з більшою ймовірністю здійснить інші важливі для криптофірм регулювальні дії.

У сценарії перемоги республіканця на виборах президента нинішній голова SEC «найімовірніше піде у відставку», а його повноваження як виконувачки обов’язків перейдуть до Хестер Пірс.

15 червня BlackRock надіслала в SEC заявку на спотовий біткоїн-ETF. Слідом за фінансовим гігантом аналогічні запити надійшли від Valkyrie, Fidelity Investments, WisdomTree та Invesco.

Пізніше Комісія повернула всі заяви, оскільки в них не було достатньої інформації щодо так званої угоди про спільне спостереження або деталей цього механізму.

Згодом перераховані вище компанії оперативно направили відомству уточнені пропозиції. 14 липня регулятор прийняв до розгляду заявки від BlackRock, VanEck, Invesco, Fidelity Investments і WisdomTree.

Чиказька біржа опціонів також змінила документ на запуск ARK 21Shares, включивши угоду про спільне спостереження для запобігання шахрайству та маніпулюванню ринком, скопіювавши частину заявки BlackRock. 11 серпня SEC продовжила розгляд цієї заявки.

Поки що SEC не дала жодного схвалення на запуск спотових біткоїн-ETF. Виняток Комісія зробила для подібних продуктів на базі ф’ючерсів на першу криптовалюту від ProShares і Valkyrie Investments.

Однак експерти Bernstein і колишній голова SEC Джей Клейтон оцінили шанси нової хвилі претендентів як високі.

Нагадаємо, голова ARK Invest Кеті Вуд та аналітики Matrixport спрогнозували позитивне рішення одразу за кількома заявками.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.