У CoinDesk розповіли про ліцензування бірж у Гонконгу

CoinDesk

Член Законодавчої ради Гонконгу Джонні Нг активно прагне від світових криптовалютних бірж отримання ліцензії. Річ у тому, що влада США вчинила репресії для найбільших торгових платформ і деякі з них готові перемістити свої офіси в азійський регіон. Однак для цього їм потрібно отримати відповідний дозвіл.

Джонні Нг активно працює над цим. У червні 2023 року член Законодавчої ради міста (LegCo) опублікував твіт, в якому запропонував криптовалютним біржам у всьому світі — і, зокрема, Coinbase — подати заявку на отримання ліцензії у Гонконгу. Це сталося буквально через кілька днів після того, як Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала до суду на цей торговий майданчик.

Обраний у LegCo минулого року, Нг став де-факто главою законодавчих зборів з криптовалют. Він переконав генерального директора організації Джона Лі активно підтримувати цифрові активи. Щодо просування сектора Web3 Нг сказав: «Не сказав би, що цим займаюся тільки я, але я докладаю багато зусиль для розвитку цієї галузі».

Фахівець каже, що вперше почув про Bitcoin (BTC) ще 2011 року, коли працював над технологією розпізнавання облич. Друг спитав, чи не хоче він займатися майнінгом, але тоді Нг до ладу ще не розумів про що йдеться.

Криптовалютні біржі мають отримати ліцензії відповідно до нових правил Гонконгу для надання послуг з торгівлі віртуальними активами. Після цього вони зможуть працювати відповідно до суворих законів. Попри те, що багато було зроблено для надання роздрібним інвесторам доступу до віртуальних активів, монети, до яких зможуть торгувати жителі Гонконгу, будуть обмежені лише тими, що мають велику ринкову капіталізацію та відповідають низці інших критеріїв.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.