Експерти побачили в зростанні біткоїна у вересні шанси на його продовження — ForkLog UA

Перше за вісім років закриття ціною першої криптовалюти вересня в плюсі сприяє бичачому настрою в жовтні. Такого висновку дійшли аналітики Bitfinex.

Джерело: Bitfinex.

Згідно зі спостереженнями, 9 із 13 попередніх місячних закриттів у вересні були негативними.

Джерело: Coinglass, Bitfinex.

За словами фахівців, на продовження висхідної динаміки вказує стан ринку криптодеривативів. Зокрема, опціони з високою ймовірністю припускають сплеск цінових коливань — передбачувана волатильність (36,4%) перевищила історичну (27,1%).

Джерело: Deribit, Bitfinex.

«Усе це свідчить про потенціал деякого зростання принаймні на більш тривалому таймфреймі», — вказали фахівці.

Згідно з аналітиками, ончейн-індикатори не суперечать отриманим висновкам. Утримувані протягом останніх 6-12 місяців монети «стабільні», тоді як пропозиція у віці понад три роки з лютого 2023 року залишається значною мірою неактивною, пояснили експерти.

«Метрики демонструють, що ходлери сповнені рішучості тримати в поточному ціновому діапазоні», — йдеться у звіті.

Старший аналітик Bloomberg Майкл Макглоун засумнівався в готовності цифрових активів утриматися на траєкторії зростання через слабкість фондового ринку.

«Криптовалюти, можливо, схиляються до відновлення зниження цін. Найбільшим ризиком для них буде формування типового для рецесії просідання в акціях. […] Ліквідність продовжує убувати, що позначається на котируваннях. Досягнувши „повноліття“ у світі з нульовими відсотковими ставками, „похмілля“ в цифрових активах може затягнутися, оскільки глобальні ставки продовжують зростати», — підкреслив фахівець.

Згідно з Макглоуном, слабкість третього кварталу може бути ознакою майбутнього скорочення економік. При цьому центробанки поки не відмовилися від посилення монетарної політики.

Проводячи історичні паралелі, фахівець згадав про падіння біткоїна перед розворотами ФРС, маючи на увазі, що криптовалюти можуть служити випереджальними індикаторами для ширшої ліквідності ринку.

Нагадаємо, у вересні аналітики Bitfinex зафіксували ознаки відновлення бичачого тренда на ринку криптовалют.

Раніше експерти з QCP Capital навели чотири аргументи на користь прогнозу з поверненням ціни біткоїна до $25 000.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.