Голова CFTC нагадав про необхідність нагляду за проектами DeFi — ForkLog UA

Голова Комісії з торгівлі на фондовій біржі (CFTC) Ростін Бенам висловив думку про доцільність регулювання діяльності DeFi-протоколів. Про це пише The Block.

Він порівняв ситуацію в цьому секторі із відвідуванням “неліцензованого лікаря”.

“Ми не повинні чекати, доки з’являться жертви. Ми повинні діяти превентивно і забезпечити критичний нагляд за ринком, надійну кібербезпеку та системні гарантії, а також захист клієнтів. У цьому наше завдання […]. Якщо вам потрібна аналогія, подумайте: чи були б ви комфортно на дорозі, якщо б лише деяким обов’язково було мати водійські права. Або, якщо б у вас був вибір, чи довірили б ви недосвідченому або неліцензованому лікарю”, – сказав Бенам.

У травні голова CFTC заявив, що DEX будуть регулюватися його агентством або SEC, навіть якщо платформи працюють автономно або з мінімальною участю людини.

До Бенама у подібному ключі висловився директор з правозастосування CFTC Ян МакГінлі. У вересні посадовець назвав нерегульовані біржі у сфері децентралізованих фінансів “очевидною загрозою” для ринків і клієнтів.

МакГінлі нагадав про кейси проектів Polymarket і Ooki DAO, яких Комісія переслідувала раніше. У вересні до цього списку додалися Opyn, ZeroEx і Deridex.

Нагадаємо, в тому ж місяці голова відділу правозастосування SEC Девід Гірш попередив, що агентство досліджує діяльність DeFi-протоколів на предмет порушення законодавства.

Раніше група сенаторів запропонувала зобов’язати сервіси децентралізованих фінансів дотримуватися AML.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.