Французький регулятор перевірив паризькі офіси Worldcoin — ForkLog UA

30 серпня Національна комісія з інформатики та свобод Франції (CNIL) провела “перевірку” в паризькому офісі проекту Worldcoin. Про це пише Reuters.

За словами представника регулятора, візит відбувся в рамках триваючого розслідування щодо законності використання біометричних даних. Додаткових подробиць він не надав. 

Раніше команда Worldcoin, відповідаючи на претензії CNIL, повідомила, що їхній проект розроблено для захисту конфіденційності особи і спрямований на виконання нормативних вимог.

Нагадаємо, Worldcoin оголосив про офіційний запуск 24 липня. Основний продукт проекту – протокол World ID – базується на доказах з нульовим розголошенням. Він представляє собою мобільний інструмент, що дозволяє людям пройти ідентифікацію за допомогою сканування сітківки ока або номера телефону. 

Worldcoin стикнувся з увагою наглядових органів в різних країнах. Відповідність збору та зберіганню особистої інформації громадян діючому законодавству вразила регуляторів Великобританії, Франції, Німеччини і Аргентини.

В Кенії роботу проекту призупинили, а на складах компанії пройшли обшуки. Для докладного вивчення питання створено спеціальний комітет.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.